loader

Про нас

Природний камінь символ міцності та довговічності надає будь-якому будинку неповторний власний стиль і благродний вигляд. Дизайнери та будівельники все частіше віддають перевагу цьому унікальному природному матеріалу. Професійно виконане облицювання фасаду пісковиком не тільки покращить зовнішній вигляд будинку, але й допоможе вирішити багато практичних проблем.

Завдяки своїм фізичним та хімічним властивостям, цей камінь ідеально підходить для зовнішнього оздоблення будинків. Влітку камінь захищає будівлю від сонячних променів, зберігаючи приємну прохолоду усередині приміщень, а восени оберігає від дощу та мокрого снігу. Теребовлянський пісковик – морозостійкий матеріал, йому не страшні навіть сильні зимові холоди , вітер. Він відноситься до категорії декоративно-облицювальних, екологічно чистих будівельних матеріалів і має 1 клас радіаційної безпеки. Будинки, облицьовані пісковиком, відрізняються високою міцністю і довговічністю. Комерційна вартість таких будинків значно підвищується.

Гамма кольорів натурального пісковика досить різноманітна. У природі існують сірі, червоні, сіро-жовті різновиди пісковика. Пісковик чудово поєднуються як з сучасним міським, так і з заміським ландшафтом. Додайте власному будинку краси, надійності та довговічності.

Теребовлянський натуральний камінь буде оптимальним рішенням, з огляду на вкрай вигідне співвідношення ціна і якість.

Наша фірма формує дилерську мережу по регіонах.

www.000webhost.com